OTOMATİK KAPI AKSESUARLARI

KABA GEÇİŞ SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.; otomatik kapı sistemlerine ait tüm aksesuarları tedarik etmekte ve uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Fiyat ve termin bilgisi için lütfen bizi arayın.

AÇILI ve EĞİMLİ OTOMATİK KAPILAR

KABA GEÇİŞ SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ. kalitesi ve uzun ömrüyle dünya çapında haklı bir üne sahip markalara ait Açılı ve Eğimli Otomatik Kapıları uygun fiyatla tedarik etmekte ve siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Ücretsiz keşif ve fiyat için lütfen bizi arayın.

OTOMATİK AMELİYATHANE KAPILARI

KABA GEÇİŞ SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.; hastanelerin ameliyathane bölümlerinde kullanılan tüm otomatik ameliyathane kapılarını tedarik etmekte ve siz değerli müşterilerine özenle sunmaktadır. Ücretsiz keşif ve fiyat için lütfen bizi arayın.

   
         
EĞRİSEL OTOMATİK KAYAR KAPILAR

Eğer dış cephenizin eğimi ile uyum içinde, estetik bir otomatik kayar kapı istiyorsanız tercih edeceğiniz ürün eğrisel otomatik kayar kapı olmalıdır.

KABA GEÇİŞ SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ. kalitesi ve uzun ömrüyle dünya çapında haklı bir üne sahip olan yerli ve yabancı birçok markaya ait eğrisel otomatik kayar kapıları uygun fiyatla tedarik etmekte ve siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Ücretsiz keşif ve fiyat için lütfen bizi arayın.

HERMETİK KAPILAR

KABA GEÇİŞ SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.; hastanelerin yüksek hijyen koşulları gerektiren ameliyathane bölümlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış olan hermetik kapı sistemlerini tedarik etmekte ve özenle uygulamaktadır. Ücretsiz keşif ve fiyat için lütfen bizi arayın.

   
KATLANIR OTOMATİK KAPILAR

Eğer binanızda veya işyerinizde dar bir girişe sahipseniz veya mekanınızda standart yana kayar kapı kanatlarının kayabileceği uygun bir yeriniz olmamasına rağmen yine de otomatik bir kapı istiyorsanız tercihiniz katlanır bir otomatik kapı olmalıdır.

KABA GEÇİŞ SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.; Avrupa menşeli birçok markaya ait otomatik katlanır kapıları uygun fiyatla tedarik etmekte ve siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Ücretsiz keşif ve fiyat bilgisi için lütfen bizi arayın.

 
MANYETİK OTOMATİK KAYAR KAPI

Manyetik otomatik kayar kapı mekanizması sizlere modern ve zarif bir yaşam alanı sunar. Fazla öne çıkmayan ve zamanının ötesindeki eşsiz tasarımı ile bütün konseptlere uyar. Cam veya ahşap kanatlarla uygulanabilir. İlgi çekici görünüşünün dışında, sistemin çeşitli fonksiyonları size yüksek seviyede bir konfor sunar. Harekete duyarlı radarlarla kapınız neredeyse sessiz bir şekilde otomatik olarak açılır ve kapanır.

KABA GEÇİŞ SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.; manyetik otomatik kayar kapıları uygun fiyatla tedarik etmekte ve siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Ücretsiz keşif ve fiyat için lütfen bizi arayın.

 
PANİK AÇILIMLI OTOMATİK KAPILAR

Eğer binanızda veya mekanınızda meydana gelebilecek ve paniğe neden olabilecek yangın, patlama, deprem gibi acil durumlarda otomatik kapı kanatlarınızın manuel olarak itildiğinde ek yerlerinden kırılmasını ve kaçış yolu olarak kullanılabilmesini istiyorsanız tercih edeceğiniz ürün panik açılımlı otomatik kapı olmalıdır.

KABA GEÇİŞ SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.; kalitesi ve uzun ömrüyle dünya çapında haklı bir üne sahip olan yerli ve yabancı birçok markaya ait panik açılımlı otomatik kapıları uygun fiyatla tedarik etmekte ve siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Ücretsiz keşif ve fiyat için lütfen bizi arayın.

 
TELESKOPİK KAYAR KAPILAR

Eğer binanızda veya girişinizde yaya trafiği çok yoğun ise ve standart kayar kapının size sağlayacağı geçiş açıklığının yetersiz olduğunu düşünüyorsanız tercih edeceğiniz ürün teleskopik kayar kapı olmalıdır.

KABA GEÇİŞ SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.; kalitesi ve uzun ömrüyle dünya çapında haklı bir üne sahip olan birçok markaya ait teleskopik kayar kapıları uygun fiyatla tedarik etmekte ve siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Ücretsiz keşif ve fiyat bilgisi için lütfen bizi arayın.

 
YANA KAYAR KAPILAR

Eğer binanızda veya girişinizde yaya trafiğini rahatlatmak, ısı kaybını engellemek, mekanınıza estetik bir görünümün yanında çekicilik, prestij kazandırmak istiyorsanız tercih edeceğiniz ürün otomatik yana kayar kapı olmalıdır.

KABA GEÇİŞ SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.; kalitesi ve uzun ömrüyle dünya çapında haklı bir üne sahip olan Avrupa menşeli birçok markaya ait otomatik yana kayar kapıları uygun fiyatla tedarik etmekte ve siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Ücretsiz keşif ve fiyat için lütfen bizi arayın.

 

YER KAZANIMLI KAPILAR

Eğer binanızda veya işyerinizde dar bir girişe sahipseniz veya standart yana kayar kapı kanatlarının kayabileceği uygun bir yeriniz yoksa ve girişinize yine de otomatik bir kapı taktırmak istiyorsanız tercihiniz yer kazanımlı otomatik kapı olmalıdır.

KABA GEÇİŞ SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.; Avrupa menşeli yer kazanımlı otomatik kapıları uygun fiyatla tedarik etmekte ve siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Ücretsiz keşif ve fiyat için lütfen bizi arayın.

     

 

 
     
 
OTOMATİK KANAT AÇMA MEKANİZMALARI

Artık iç ve dış mekanlarda bulunan 90 derece açılır alüminyum, ahşap ve PVC kapılarınızı otomatikleştirmeniz mümkün…

KABA GEÇİŞ SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.; yerli ve yabancı birçok markaya ait kalitesi, dayanıklılığı ve uygun fiyatlarıyla tüm dünyada haklı bir üne sahip olan otomatik kanat açma mekanizmalarını tedarik etmekte ve uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Fiyat ve termin bilgisi için lütfen bizi arayın.