Bu içeriği eksiksiz görebilmeniz için Flash Player yüklemelisiniz.

Flash Player yüklemek için tıklayın.

Zengin Ürün
Yelpazesi

Mekanla Uyumlu
Estetik Anlayış

Standardize Edilmiş
Kaliteli İşçilik

İşlevsel Çözümler

Montaj Sonrası Bakım

Zamanında Teslim

Kişiler ve firmalar yaptıkları işin önemini kavradıkları, işine saygı duyup önem verdikleri ve yatırım yaptıkları oranda başarılı olurlar. Bu düşünceyi iş yapma sürecinin başından beri temel anlayiş olarak benimseyen KABA MÜHENDİSLİK GEÇİŞ SİSTEMLERİ YAPI OTOMASYON İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ., bu kuruluş ilkelerini ve standardize edilmiş kalite anlayışını mühendislik altyapısının analitik çözüm üretme yetenegi üzerine kurmuştur.

KABA MÜHENDİSLİK GEÇİŞ SİSTEMLERİ YAPI OTOMASYON İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. bilişim çağının global dinamiği konumundaki teknolojiyi, ve toplumsal hayatın pratiğine yön veren modern estetik anlayışları takip etmeyi, uygulamayı ve geliştirmeyi önüne hedef koymuştur.

Kapı ve pencere otomasyon sistemlerinin zengin çeşitliliği içerisinde
KABA MÜHENDİSLİK GEÇİŞ SİSTEMLERİ YAPI OTOMASYON İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. çözüm ortağının ekonomisine ve pratik beklentisine en uygun olan çözümü mühendislik analizleri sonucunda önermeyi, uygulamayı gerçekleştirmeyi ve uygulama sonrası teknik servis hizmetlerini sunmayi taahhüt eder.